Zarząd Fundacji pracuje w następującym składzie:

Wojciech Kamiński - Prezes Zarządu

Od 2004 roku jest też prezesem zarządu i dyrektorem generalnym Agory Holding Sp. z o.o.

Wcześniej zastępca dyrektora generalnego w Agorze odpowiedzialny m.in. za projekt i budowę nowej siedziby Agory, projekt Targi w Agorze, budowę pierwszej drukarni Agory.

W Agorze i „Gazecie Wyborczej" od początku jej istnienia. Pierwszy szef działu zagranicznego, potem, krótko, sekretarz redakcji.

W stanie wojennym członek redakcji podziemnego „Tygodnika Mazowsze", organizator kolportażu i druku podziemnych wydawnictw, krótko szef biura kontaktów na kraj ukrywającego się Zbyszka Bujaka, szefa TKK NSZZ „Solidarność". Przez cały stan wojenny pracował oficjalnie jako sekretarz redakcji poradnika „Murator". W latach 1980-81 w Agencji „Solidarności" i w redakcji NTO, miesięcznika NSZZ „Solidarność" Regionu Mazowsze, oraz redaktor (od 1978 roku) w dziale popularnonaukowym Krajowej Agencji Wydawniczej.

Pierwszym jego miejscem pracy (w 1977 roku) był miesięcznik „Przegląd Węgierski" wydawany po polsku w Budapeszcie. Absolwent Wydziału Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

Joanna Kosmal - Pierwszy Wiceprezes

Anna Kołtunowicz - Wiceprezes

W Fundacji Agory i "Gazecie Wyborczej" pracuje od stycznia 2011 roku. W Fundacji odpowiada za organizację i koordynację Akcji Społecznych organizowanych ze środków pozyskanych z 1%, a w "Wyborczej" za duże projekty społeczne.

Jest szefową projektu "Centrum Premier Czerska 8/10" oraz koordynatorką spotkań pod szyldem "Wyborcza na żywo".

Współtworzyła i koordynowała m.in. akcje: "Ludzie Wolności", "My z Wami" (na rzecz Ukrainy), "Jedziemy z pomocą" (na rzecz poszkodowanych w nawałnicach), "Więcej wiedzy, mniej strachu" (na rzecz edukacji w sprawie imigrantów).

Jest trenerką i moderatorką w projektach społecznych i szkoleniowych.

Absolwentka dziennikarstwa na Wydziale Nauk Społecznych  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowych studiów (Szkoła Umiejętności Społecznych) na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Wielkopolanka od urodzenia, a od  wczesnych lat 90. również warszawianka.